1350 könyv gyűlt össze a szombati tüntetésen

 
A Római Katolikus Teológiai Líceum vezetősége ma, november 17-én, csütörtökön köszönetnyilvánító közleményt adott ki, amelyben ez áll:  „Meg szeretnénk köszönni minden marosvásárhelyinek, Maros megyeinek, a szatmárnémeti, kolozsvári, sepsiszentgyörgyi és csíkszeredai támogatóinknak, hogy november tizenkettedikén mellettünk voltak és kiálltak értünk. Külön köszönjük azt az értékes könyvadományt, amellyel iskolánkat megajándékozták. Az összegyűlt 1350 kötetet megkülönböztető jellel fogjuk ellátni, hogy az utókor is tudja, milyen körülmények között kerültek ezek a művek iskolánk könyvtárába. Ezúton is ki szeretnénk fejezni köszönetünket azoknak az egyházi és más közéleti személyiségeknek, akik ezt eseményt megszervezték és sikerre vitték. Isten áldását kérjük mindannyiukra.”
 
Bereczki Silvia/Vasárnap
Fotó: Banga Előd-Ernő/Facebook